Budeme velmi rádi, posílíte-li naše řady. Staňte se našimi příznivci (členy)!

O NÁS
Základní údaje a kontakty Správní a dozorčí rada Čestní členové Podporují nás Ředitel společnosti Motto Historie Výroční zprávy Úspěchy Kdo nejsme Zakládající členové o.p.s.
Ještě před výběrem trasy D8 provedlo ŘSD v Českém středohoří (z našich daní) geologický průzkum. Po zahájení výstavby pak byli státní zaměstnanci z ŘSD údajně překvapeni
1. "objevem" uhlí pod trasou,
2. sesuvem nad Prackovicemi,
3. ujížděním tělesa dálnice.
V roce 2005 řada politiků (Kubera, Doubrava, Foldyna atd.) urputně brojila proti vedení D8 tunelem prý proto, že by se nestihl termín dokončení v r. 2008.

Byla trasa D8 zvolena přes sesuvné území a ložisko uhlí záměrně, aby stavební lobby mohla "nasávat" miliardy ze státního rozpočtu?


spíše ano


60
spíše ne


8


další ankety
Přihlášení:

Jméno:

Heslo:
Divoká řeka místo jezů!

E-SHOP
Podpořte nákupem


PŘÍBĚH PŘEDKA. Pouť k úsvitu života (Richard Dawkins) POSLEDNÍ 3 KS
555,-

Virtuální výstava


Galerie


Další články v rubrice
Povolení pro parkoviště v ústeckých Městských sadech zrušeno
Nebrzdíme pokrok
Eko-teroristé
Deník Litoměřicka: Přátelé přírody jsou čistí (14. 9. 2006)
MF Dnes: Policie už nevyšetřuje Přátele přírody (25. 8. 2006)
Ctirad Oráč
Výroční zprávy
Čestní členové
David Matásek
Cena Přátel přírody 2005 - návrhy
všechny články v rubrice


Nepřehlédněte


O NÁS > Správní a dozorčí rada

Složení správní rady

7.11.2005Členové správní rady Přátel přírody, o.p.s. Marian Páleník (předseda) Libor Brož (místopředseda) ...

Složení dozorčí rady

8.11.2005Členové dozorčí rady Přátel přírody, o.p.s. Ing. Petr Kadaník - předseda Mgr. Zdeněk Bárta Karel Rubáček Délka funkčního...

Zdeněk Bárta

8.11.2005Mgr. Zdeněk Bárta  Členem naší dozorčí rady je od 19. 2. 2010. (Foto: V. Horáčková) * 1949 Od r. 1974 působil jako evangelický duchovní. Pracoval v disentu a byl jedním z prvních...

Karel Rubáček

8.11.2005 Karel Rubáček je členem naší dozorčí rady ...

Eva Tylová

8.11.2005Ing. Eva Tylová   Byla členkou naší správní rady od 18. 2. 2005 do 18. 2. 2011. *) 1960 V letech...

(C) 2006 - 2017 Přátelé přírody, o. p. s. | Webmaster | Powered by Rosettedesign